• Pokój 1-osobowy

  Pokój jednoosobowy to znakomita propozycja dla ludzi szukających spokoju i prawdziwego relaksu. Idealnie sprawdzi się również podczas pobytu służbowego.

 • Pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim

  Pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim to komfortowa propozycja dla par - także z dziećmi.

 • Pokój 2-osobowy z osobnymi łóżkami

  Pokój dwuosobowy z osobnymi łóżkami to komfortowa propozycja nie tylko dla par. Stanowi ekonomiczną opcję dla znajomych, rodziny lub współpracowników.

Rymanów Zdrój

Jeśli szukasz miejsca w którym możesz odpocząć i oderwać się od chaosu dużego miasta, powinieneś pomyśleć o Rymanowie Zdroju. To uzdrowisko, które znajduje się w okolicach Beskidu Niskiego.

Rymanów Zdrój Uzdrowisko

Uzdrowisko Rymanów Zdrój Jedno z najbardziej znanych uzdrowisk w Polsce to Rymanów Zdrój. Uzdrowisko Rymanów Zdrój położone jest w dolinie Taboru około 4 kilometry  od miasta, na pograniczu dwóch zupełnie odmiennych mezoregionów karpackich. Wśród Gór Rymanowskich znajdują się zarówno te z Beskidu Niskiego jak i Pogórza Bukowskiego. Najwyższe szczyty regionu mają około 668m.

Wszystkie szczyty Gór Rymanowskich dzieli się na trzy kategorie:

 1. Szczyty Gór Rymanowskich umiejscowione w widłach Czarnego Potoku oraz Taboru. W ich skład wchodzi Żabia Góra, której wysokość wynosi 481 m n.p.m. oraz Dział, który jest góra dwuszczytową. Jeden szczyt ma wysokość 673 m n.p.m (strona wschodnia), a drugi 668 (od strony zachodniej).
 2. Szczyty Gór Rymanowskich, które wyrastają na zachód od uzdrowiska. W ich skład wchodzi góra Mogiła o wysokości 606 m n.p.m., Sucha Góra (661 m n.p.m.) oraz Glorietka o wysokości 572 m n.p.m. Góry te znajdują się na zachód od uzdrowiska Rymanów Zdrój.
 3. Szczyty Gór Rymanowskich, które otaczają całe uzdrowisko od wschodu. W skład tych Gó® wchodzi Zamczyska o wysokości 568 m n.p.m. oraz góra Kopiec (635 m n.p.m.)

Rymanów Zdrój – starówka

Starówka Rymanowa Zdroju, usytuowana jest na wysokości 352 m n.p.m.. Obiekty sanatoryjne natomiast znajdujące się w pobliżu wzniesione są w dolinie rzeki. Część uzdrowisk z Rymanowa Zdroju znajduje się na okolicznych stokach na wysokościach od 364 do 430 m n.p.m.

Rymanów Zdrój położony jest w pobliżu uroczych terenów. Na północy miasta znajdują się Doły Jasielsko-Sanockie, które nazywane są tutaj Kotliną Krośnieńską. Tu oprócz miasta Krosno leży również północna część miasta Iwonicz Zdrój, który również cieszy się dużą popularnością wśród polskich uzdrowisk.

Jak dojechać do uzdrowiska?

Do Rymanowa Zdroju można dojechać bezpośrednio komunikacją PKS z miast takich jak:

 • Warszawa
 • Kielce
 • Lublin
 • Kraków
 • Rzeszów
 • Dębica,
 • Mielec,
 • Łódź

Należy dojechać PKS do Krosna a następnie podmiejskim busem do Rymanowa Zdroju.

Przyjeżdżasz do Rymanowa? Sprawdź dostępne Rymanów Zdrój noclegi!